Fotoproměny

Staňte se ještě krásnější a užijte si péči profesionálního týmu

Co vás čeká???

  1. Před focením se stavíte v Podivíně v butiku Luu Style, kde vám odborné poradkyně pomohou s výběrem vhodných outfitů na focení (2-3 varianty). Tyto si odnesete domů a poté donesete na focení.

  2. Před focením přijdete k nám do ateliéru, kde se vás ujme profesionální tým kadeřnice a vizážistky – Šárka Mělnická, který vám vymyslí vhodný účes a nalíčení, které podpoří vaši krásu, potlačí drobné nedostatky tak, aby společně s oblečením vše tvořilo vhodný a líbivý celek.  Líčení je spojené i s profesionálním poradenstvím (péče o pleť, druhy líčení atd.)

  3. Posledním krokem je pak nafocení 6 ks profesionálních fotek v různých outfitech, které dostanete v elektronické verzi v barevné a černobílé verzi ve velkém rozlišení. Fotky k retuši (6 ks) si vyberete sami ze všech udělaných záběrů, které dostanete hned druhý den po focení na výběr v menším rozlišení. Nafotíme toho samozřejmě více, můžete si i dokoupit více fotek.

  4. Po focení si můžete zvolit, zda si vybrané oblečení a boty odkoupíte s velmi výhodnou 30% slevou, nebo je bezplatně vrátíte zpět do butiku.

Cena za vše 1990 Kč